ŠKD

4. oddelenie: Alena Svrčková

Kontakt : 0911 233 359

Ponúkame Vám :

* zmysluplné využitie voľného času vašich detí formou hier, súťaží, pohybových aktivít a záujmových činností

* začlenenie vášho dieťaťa do kolektívu

* komplexný rozvoj osobnosti dieťaťa

* pestovanie záujmov a záľub vašich detí

* prevenciu proti začleneniu vašich detí do rôznych asociálnych skupín

* lásku a starostlivosť vychovávateliek

Činnosť ŠKD:

ranná od 6,30 do 7,30 hod.

po vyučovaní od 11,20 do 17,00 hod.

6,30 – 7,30 hod.                               ranná činnosť, pokojné hry

11,20 – 13,30 hod                            preberanie a príchod detí do ŠKD
                                                               príprava na obed, obed
                                                               oddychová, relaxačná činnosť

13,30 – 14,15 hod                            tematická oblasť výchovy

14,15 – 15,15 hod                            rekreačná činnosť,
                                                               pobyt vonku, hry na ihrisku,
                                                               vychádzka

15,15 – 15,30hod.                            olovrant

15,30 – 16,00 hod.                           Príprava na vyučovanie

16,00 – 17,00 hod.                           individuálne zamestnanie,
                                                               odchod detí domov

Obrázok, na ktorom je animovaná rozprávka, animácia, ilustrácia, kreslený obrázok

Automaticky generovaný popis

Informácie pre rodičov

1. Do ŠKD sa prednostne prijímajú deti 1. až 4. triedy 1. stupňa ZŠ, ktorých rodičia sú zamestnaní a to na základe písomnej žiadosti, ktorú treba po vyplnení odovzdať vychovávateľke, prípadne triednej učiteľke. O zaradení dieťaťa do ŠKD rozhoduje riaditeľ školy.
  2. Prihlásiť aj odhlásiť dieťa je možné počas celého školského roka. Ak rodič vie, že dieťa nastúpi neskôr, je vhodné nahlásiť nástup hneď na začiatku šk. roka.
  3. Činnosť klubu: ráno od 6,30 do 7,30 , po vyučovaní od 11,30 do 17,00. Počas šk.prázdnin je školský klub otvorený, ak je prihlásených minimálne 15 detí v čase od 7,00 do 17,00 hod.
  4. Všetky zmeny ako napr. zmena tel. čísla, spôsob a čas odchodu dieťaťa zo ŠKD treba nahlásiť písomne vychovávateľke.
  5. Priepustky – požiadať písomnenie telefonicky !
  6. Výška mesačného poplatku za jedno dieťa je 8,-€ (do decembra 2023) nezávisle od počtu dní alebo hodín, ktoré strávi v klube.
  7. Stravovanie v školskej jedálni nie je povinné. Treba prihlásiť dieťa na stravu u vedúcej školskej jedálne hneď v prvý deň nástupu do školy. Odhlásiť, resp. prihlásiť sa na stravu je možné do 14:00 hodiny deň vopred osobne,  telefonicky na tel. č. : 0904 240 518, formou SMS  a na internetovej stránke ŠJ https://www.eskoly.sk/janarasu430
  8. Krúžková činnosť – počas pobytu detí na krúžkoch ( školské, ZUŠ, jazykové ) preberajú zodpovednosť za deti vedúci krúžkov alebo rodičia.
  9. Nosenie drahých a nebezpečných predmetov do klubu je zakázané, ako aj používanie mobilných telefónov.
  10. Závažné zdravotné problémy nahlásiť vychovávateľke, resp. napísať na žiadosť o prijatie.

11. Podrobnejšie informácie - Vnútorný poriadok ŠKD .